k2FtbBdWr1

Нарада з підготовки проектів регіонального розвитку, які будуть фінансуватись за рахунок секторальної підтримки ЄС

DSC04491 - Копія

26 вересня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич за участі заступника голови районної ради Наталії Мудрик провів нараду з питань напрацювання ідей для підготовки проектів регіонального розвитку, які будуть фінансуватись за рахунок секторальної підтримки ЄС.

«Ми зацікавлені у впровадженні дієвих механізмів активізації економічної діяльності району, у залученні інвестицій,  стимулюванні розвитку Кам’янеччини. В Україні втілюється Державна стратегія регіонального розвитку, розрахована до 2020 року, і разом з тим, держава спільно з ЄС передбачила для регіонального розвитку низку програм. Головне, – це вміння скористатися запропонованими механізмами регіонального розвитку», – підкреслив голова райдержадміністрації Володимир Кирилич.

Під час наради присутні розглянули можливі напрямки участі у програмах регіонального розвитку, які будуть фінансуватися коштом секторальної підтримки ЄС. Зупинилися на розвитку агропромислового комплексу в рамках Програми регіонального розвитку «Сільський розвиток». Основною метою програми є створення можливостей для сталого розвитку сільських територій при якому забезпечуються зростання, диверсифікація і підвищення ефективності сільської економіки, зокрема, поза межами сільськогосподарського виробництва, повна і продуктивна зайнятість працездатного населення, підвищення рівня і якості життя, раціональне використання і відтворення їх природно-ресурсного потенціалу сільських територій. Розміри грантів складають – мінімальна сума: 12 000 000 грн; – максимальна сума: 48 000 000 грн.

Присутні обговорили можливості створення кооперації, який статус повинна мати ця установа: прибуткова, не прибуткова, поділилися ідеями, які можна реалізувати в рамках району. Вирішили на наступному тижні провести зустріч з фермерами району щоб почути їх думку  щодо залучення коштів для підвищення ефективної діяльності сільськогосподарського виробництва.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: