k2FtbBdWr1

Нарада щодо налагодження співпраці фермерів району з ТзОВ «Еко Міт»

DSC02636 - Копія

12 червня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів нараду з ТзОВ «Еко Міт» щодо налагодження співпраці з фермерами району з питань вирощування поросят.

«Сьогодні ми запросили людей, які мають намір займатися чи вже здійснюють свою діяльність в частині вирощування свиней. Сьогоднішня зустріч відбувається за ініціативи депутата районної ради Андрія Антонюка, – відкрив засідання голова райдержадміністрації Володими Кирилич. – Мета сьогоднішнього заходу спільно обговорити питання щодо організації та забезпечення поголів’ям поросят фермерські, індивідуальні підприємства району для того щоб вони могли розвиватись, працювати і отримувати прибуток.»

Директор ТзОВ «Еко Міт» Ян Доляш поінформував присутніх про умови та правила на ринку купівлі та продажу свиней.

Присутні обговорили питання створення структури, яка б могла об’єднати на території Кам’янка-Бузького району фермерів, які займаються вирощування свиней. Як було зазначено під час наради створення кооперації дасть змогу забезпечити ті умови, які є на ринку продажу молодняку свиней.

Заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації – начальник управління продовольства та розвитку сільських територій Павло Дигдало зазначив, що департамент підтримує варіант об’єднання в кооператив, особливо коли підприємці готові об’єднуватися. Поінформував присутніх про сільськогосподарський обслуговуючий кооператив. Що це єдина структура, з нею можна співпрацювати як з юридичною особою, а не як з десятком фермерів. Також сільськогосподарський обслуговуючий кооператив є корисним і для самих підприємців, адже саме цього року є багато варіантів фінансової підтримки з боку держави. Щодо реєстрації самого кооперативу, то всі документи, весь супровід департамент агропромислового розвитку може надати зі свої сторони – це відповідний варіант статуту, варіант установчих зборів, тощо.

Підводячи підсумки Володимир Кирилич зазначив: «Маємо розуміти що суб’єктам сільськогосподарської діяльності є ще над чим працювати щоб організувати необхідні умови таким чином, щоб можна було рухатися далі у співпраці з ТзОВ «Еко Міт». Також маємо нові напрямки співпраці між фермерами району та ТзОВ «Еко Міт» в частині потреби сільськогосподарської продукції, а саме зерна. В першу чергу – ячменю, пшениці, тощо.»


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: