k2FtbBdWr1

Нарада щодо роботи з дітьми, які вчинили або схильні до правопорушення

DSC04182 - Копія

12 вересня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів нараду з представниками служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області, відділу освіти з питань роботи з проблемними дітьми.

«Мета сьогоднішньої зустрічі – зрозуміти, що не так в частині співпраці та комунікацій між структурами, які займаються наглядом та супроводом дітей, як необхідно реагувати у випадках, коли дитина веде своє життя з правопорушеннями. Та що ми маємо зробити, щоб запобігти такій ситуації”, – звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Володимир Кирилич.

Присутні розглянули можливості співпраці з батьками таких дітей, зі самими дітьми, залучення їх до психологічної реабілітації. Обговорили, як би могла виглядати робота з батьками, чи це, наприклад, проводити тренінги, навчання, залучати спеціалістів, психолога, тощо. Окрім того було наголошено, що дуже важливою є профілактична робота, так би мовити взяти дитину «за руку» до того, як вона вчинить правопорушення.

Також представники служб поінформували про складнощі, які виникають під час роботи зі проблемними дітьми та їхніми сім’ями.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: