k2FtbBdWr1

Заняття з відповідальними за військовий облік в органах місцевого самоврядування

1

16 жовтня в Кам’янка-Бузька районна державна адміністрація спільно з Кам’янка-Бузьким районним військовим комісаріатом провела заняття з посадовими особами, відповідальними за військовий облік в органах місцевого самоврядування щодо організації військового обліку, порядку проведення уточнення облікових даних військовозобов”язаних. Відповідальним за військовий облік  було роздано на магнітні носії їнформації, електронну базу реєстру військовозобов’язаних, для охоплення повного військового обліку, яка повинна вестися постійно.

Також порушувалося питання введення в штат органів місцевого самоврядування посади військового обліковця, яка на сьогоднішній день є дуже необхідна.

Одночасно військовий комісар Кам’янка-Бузького районного військового комісаріату Олександр Козловець  наголосив на те, що призовники, яким надійшла повістка районного військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, повинні серйозно віднестися до своїх обов’язків перед державою та прибути у вказаний військкомат.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: