k2FtbBdWr1

Наша спільна справа – завершити процедуру створення антикорупційного суду в 2018 році – Президент

1

«Антикорупційний суд з таким рівнем незалежності, з таким рівнем захисту, з таким, я сподіваюсь, рівнем ефективності, ми маємо зробити якомога швидше. Дехто мене критикував, коли я звернувся з проханням завершити процедуру створення антикорупційного суду в Україні вже в 2018 році. Це не є обіцянка. Це є наша з вами спільна справа», – наголосив Президент Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді після ухвалення Закону «Про Вищий антикорупційний суд».

Глава держави звернувся до Уряду і Міністерства фінансів ухвалити необхідні рішення, щоб відкрити фінансування зі створення антикорупційного суду.

Президент також закликав міжнародні організації «запропонувати Вищій кваліфікаційній комісії судів відповідних кандидатів до Міжнародної ради експертів, які будуть відігравати центральну роль у формуванні суду разом з Вищою кваліфікаційною комісією судів».

«Хочу звернутися до кандидатів-українців, які представляють народ України, із суддівського корпусу, з адвокатського корпусу, з науковців – не бійтеся брати участь в конкурсі. Служіть Україні. Забезпечте функціонування ефективного і незалежного антикорупційного суду. Бо тільки через вашу байдужість це може не відбутися», – зауважив Петро Порошенко.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Мешканці Львівщини назвали найбільш проблемні питання: ремонт шкіл, бібліотек, доріг
Президент на Одещині зустрівся з Маяківською сільською ОТГ
Громадські ради з різних областей України підпишуть звернення на підтримку громадського діяча Григор...
Андрій Вашківський провів обговорення плану розвитку сіл Честині та Новий Став на 2019-2021 роки
Молодь Львівщини запрошують на ЄМП Вікенд
До 101-ї річниці проголошення ЗУНР організували театралізоване військово-історичне дійство