k2FtbBdWr1

«Наша стратегія – це комунікація», – Ростислав Замлинський про експортну стратегію Львівщини на Міжнародному економічному форумі

1

Експортній стратегії Львівщини, як новому погляду на майбутнє, цьогоріч присвячене одне з пленарних засідань Міжнародного економічного форуму, який триває у Львові. В межах обговорення перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський наголосив, що стратегія області – це в першу чергу комунікація, роз’яснення та підтримка.

«Без підтримки Міністерства ми б не мали таких зрушень в Львівській області, які сьогодні відчуваємо. Якщо порівнювати з попередніми роками практично в два рази зріс обсяг експортного потенціалу Львівщини. Окрім цього, ми практично щотижня відкриваємо нове підприємство, а це – нові інвестиції. Ми також бачимо, що збільшується додана вартість продукції, яка експортується за межі України. А стратегія – це комунікація, роз’яснення і підтримка. Комунікація не лише тут і сьогодні, але і завтра і на міжнародних майданчиках також. Це – представлення потенціалу наших виробників за межами України, відстоювання їх інтересів, спільно з профільним Міністерством, спільно з галузевими асоціативними структурами, доведення інформації до кінцевого споживача. Це те, що ми повинні робити кожного дня і те, що ми робимо сьогодні», – наголосив Ростислав Замлинський.

Також перший заступник голови Львівської ОДА розповів про практичне втілення експортної стратегії Львівщини.

«Цьогоріч в межах форуму ми відкриваємо 4 нових об’єкти. Це газове родовище, другий завод компанії «Бадер», а також вітрова та сонячна електростанції. Інвестиції сумарні в альтернативну енергетику за підсумками минулого Економічного форуму до сьогоднішнього дня складають 38 млн євро. Виходячи з тих документів, які були підписані також і в межах першого дня цьогорічного форуму ми очікуємо до наступного економічного форуму інвестиції в альтернативну енергетику під 100 млн євро», – додав Ростислав Замлинський.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: