k2FtbBdWr1

Нашим завдання є надати можливість справедливого і демократичного волевиявлення, – Ростислав Замлинський у межах зустрічі із спостерігачами ОБСЄ

DSC_4133_1550771164_613x408.41125_3_0

21 лютого, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації зустрівся із спостерігачами СММ ОБСЄ на президентських виборах у Львівській області.

«Львівщина відома своїми демократичними принципами. Мешканці Львівської області завжди відстоюють демократичний вибір. І нашим завданням, як органу вищої виконавчої влади, є надати можливість справедливого волевиявлення, демократичного волевиявлення», – зазначив Ростислав Замлинський.

За словами Ростислава Замлинського головним завданням Львівської обласної державної адміністрації є з технічної точки зору підготувати готовність усіх дільниць та пунктів голосування: від забезпечення електропостачанням та до комп’ютерної техніки.

«Люди обирати того, кого захочуть – це їхнє право. Нашим завданням є також забезпечити правопорядок на усіх дільницях. А ті виборці чи політичні сили, які будуть вважати, що є певні порушення, мають право завжди звертатися до суду»,- додав перший заступник голови.

Ростислав Замлинський переконаний, що більш, ніж 1 мільйон 900 тисяч виборців, які проживають на території Львівської області, традиційно вивчаючи передвиборчі програми партій чи кандидатів, зроблять мудрий вибір.

«Ми 3 команди довгострокових спостерігачів, щоб відповідають за Львівську область. Як частина спостережної місії ми приїхали на запрошення Уряду України. У нас є 45 довгострокових команд на території всієї України», – зауважив спостерігач від Великої Британії Марк Воллер.

Гість розповів, що завданням  спостерігачів СММ ОБСЄ на президентських виборах у Львівській області будуть зустрічі і спілкування із людьми, які тою чи іншою мірою залучені до виборчого процесу.

Також він зазначив, що місія на території Львівської області розділиться на 3 частини та охопить місто Львів, Західно-Північну части області та Східно-Південну.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У зоні АТО з професійним святом привітали військових медиків-гвардійців
На Львівщині пора припинити бензиновий "лівак" – Олег Синютка до податківців
На Пустомитівщині відбувся міжнародний фестиваль духових оркестрів
Літня школа для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу
16 вересня о 15:00 відбудеться вшанування пам’яті полеглих за волю України на колишньому хуторі Киї
Медіадопомога малому та середньому бізнесу: фінансовий портал просуває невеликі українські компанії