k2FtbBdWr1

Наступного тижня Львівщина відзначатиме 125-ту річницю з дня народження Євгена Коновальця

1

У вівторок, 14 червня, на Львівщині відбуватимуться урочистості з нагоди 125-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця. Про це повідомляють у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Так, о 10:00 год у храмі с. Зашкова Жовківського району, де народився Євген Коновалець, проведуть літургію “За Україну”. О 10:50 год відбуватиметься покладання квітів до могил батьків Коновальця на кладовищі села Зашкова, а об 11:05 год – урочиста хода учасників заходів до меморіального музею Євгена Коновальця. Опісля об 11:25 год відбудеться покладання квітів до пам’ятника та громадське віче.

Вже з 12:00 год розпочнеться мистецька програма за участі капели “Дударик”, після якої усі охочі зможуть оглянути експозицію Меморіального музею Євгена Конавальця.

Цього дня у Львові об 11:00 год також відбудеться Свято вулиці Коновальця. А 16:00 год проведуть церемонію спецпогашення маркованого конверту, присвяченого 125-ї річниці з дня народження Євгена Коновальця у холі Головпоштампу. Також з 21:00 год у внутрішньому дворику будівлі Львівської облдержадміністрації розпочнеться  мистецький проект  присвячений річниці.

Окрім того, 17-19 червня  у селі Зашків Жовківського району проведуть Десятий ювілейний молодіжний фестиваль “Зашків-2016”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: