k2FtbBdWr1

Наступного тижня розпочинається реєстрація на проходження сертифікації педагогічних працівників

_1610460918_613x321.32293291732_3_0_nw

Реєстрація для участі у сертифікації триватиме з 18 до 31 січня включно. Сертифікація складається з трьох етапів, що відбуваються послідовно один за одним.

Під час сертифікації відбудеться незалежне тестування учасників сертифікації (проводить Український та регіональні центри оцінювання якості освіти); самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності (проводить Державна служба якості освіти та її територіальні органи); вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації (проводить Державна служба якості освіти та її територіальні органи).

«Метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню», – зазначили у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти.

До кожного наступного етапу допускатимуться ті учасники, які успішно пройшли попередній. Педагогічні працівники беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.

У 2021 році сертифікацію зможе пройти не більше двох тисяч вчителів початкової школи.  Наказом Міністерства освіти і науки України визначено граничну кількість вчителів для проходження сертифікації в розрізі регіонів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина налагоджує співпрацю із Республікою Словенія
Пенсії за особливі заслуги перед Україною отримають 59 мешканців Львівщини
Понад 276 тис. м3 проданої деревини: на Львівщині підбили підсумки аукціонних торгів
19 грудня – останній день подачі заявок на участь в аукціоні щодо оренди ставків
15 серпня - електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок с/г призначення
Максим Козицький зустрівся із громадськістю щодо адміністративно-територіального устрою області