k2FtbBdWr1

Наступного тижня стартує ЗНО-2018

1

Уже наступного тижня в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання – 2018.

«На сьогодні усі служби, які  задіяні у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання готові до проведення цього заходу. Маємо надію, що 21 тисяча 395 осіб успішно складуть ЗНО. Безперечно, така кількість визначається українською мовою, тому що цей предмет здають усі без винятку», – зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій.

Окрім того, вона також додала, що важливо перевірити своє запрошення-перепустку, де вказано дати проведення тестування та адреси пунктів проведення ЗНО.

«Нам важливо організувати довезення випускників до пунктів тестування, організувати цю логістику. Лише у місті Львові складатимуть ЗНО з німецької, французької та іспанської мов. Для тих випускників, які матимуть бажання завчасно приїхати, ми організуємо можливість проживання у Львові з міст, з яких будуть приїжджати на ЗНО», – повідомила Любомира Мандзій.

Не менш важливо знати, скільки часу необхідно для доїзду до пунктів проведення ЗНО.

«Прибути у пункт тестування зовнішнього незалежного оцінювання можна з 10:15 години до 10:45 години. Відтак, на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти є закладка «Пункти тестування», де зазначена інформація про те, чим можна дістатися до того чи іншого пункту. Ми закликаємо і батьків, і учнів напередодні ЗНО попередньо проїхатися та подивитися, де знаходиться пункт тестування», – наголосила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

У пункт проведення ЗНО треба взяти з собою:
• Сертифікат ЗНО-2018;
• Оригінал документа, за яким проводилась реєстрація (паспорт, свідоцтво про народження, чи інший, серія та номер якого зазначений у Сертифікаті);
• Запрошення-перепустку (де вказано дати проведення тестування та адреси пунктів проведення ЗНО);
• 2 ручки (капілярні або кулькові) з чорним чорнилом;
• Можна пляшечку води.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

"Незалежність - це сильна держава, в якій живуть незалежні люди", - срібний призер Ігор Не...
В області обстежили роботу лісопильних об`єктів
У День Захисника України у центрі Львова презентували виставку військової техніки
Мешканців Львівщини закликають не спалювати суху траву
Для школярів міста Кам’янка-Бузька організували пізнавальну екскурсію на СЕС
На Львівщині триває підготовка до молодіжного патріотичного фестивалю «Зашків-– джерело Духу»