k2FtbBdWr1

Національно-патріотичне виховання: у літній період понад 16 тисяч студентської та учнівської молоді відвідали музеї області

1

Сьогодні, 4 вересня, відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання  при Львівській обласній державній адміністрації.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героя Дмитра Урбанського, який загинув у зоні ООС.

У межах засідання  проінформували про проведені заходи у напрямку національно-патріотичного виховання у липні-серпні 2018 року.

Відтак, за словами директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослави Туркало, упродовж літнього періоду, зокрема червня – серпня, понад 16 тисяч студентської та учнівської молоді відвідали музеї області. Активними були у Стрийському, Дрогобицькому, Перемишлянському, Самбірському районах.

Окрім того, у районах Львівської області демонстрували фільми на військово-патріотичну тематику. Серед кінострічок, що найчастіше презентували – «Кіборги», «Нескорені», «Кіндрат», «Залізна сотня», «Жива» та інші.

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА відзняв промоційний ролик, мета якого – популяризація національно-патріотичного виховання молоді. У 50-тисекундному відеоряді увагу акцентували на вихованні молодого покоління, яке повинне знати свою історію. Головні герої ролика – учасник АТО Богдан Ковальчин та його діти.

«Неабияк важливо сьогодні, щоб наші діти знали історію нашої країни та своїх Героїв. У цьому їм допомагають відвідування музеїв, тому активізувація роботи у цьому напрямку є вкрай важливою», – зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Нагадаємо, що раніше департамент розробив ролик «Тато – ось мій Герой», який за висновком Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення визначили як «Соціальний» і який уже транслюється на телеканалах області.

У Великих Мостах, що на Львівщині, упродовж 10-18 серпня відбувся Всеукраїнський вишкіл військово-патріотичної гри «Джура – Прикордонник», який об’єднав понад 450 учасників з 52 прикордонних районів 18 областей України. Також організували «Ігри Нескорених» у селі Сприня, військово-вишкільний табір «Захисник».  До слова, з початку нового навчальнного року, в області активізується робота в напрямку національно-патріотичного виховання та відвідування музеїв сучасноі війни.

А у межах відзначення 27-ї річниці Дня Незалежності України у Львівському Будинку вчених організували тематичні зустрічі громадськості з істориками.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Ігри Нескорених: четверо представників зі Львівщини увійшли до збірної команди України
Державний архів області реставрував понад 11 тисяч документів
Глава держави: Воєнний стан буде запроваджений лише у декількох областях
На Львівщині для учасників ООС (АТО) створили каталог вільних земельних ділянок
Великі платники західного регіону сплатили 4,3 мільярда гривень ЄСВ та понад 1 мільярд гривень ПДФО
На Львівщині триває робота із виявлення нелегальних АЗС