k2FtbBdWr1

Національно-патріотичне виховання: упродовж березня понад 7 тис дітей відвідали музеї Львівщини

1

Упродовж березня понад 7 тисяч дітей з усіх районів відвідали музеї Львівщини. Окрім того, для молоді організували 2034 заходи національно-патріотичного виховання у Народних домах, бібліотеках області.

Про це повідомила сьогодні директор департаменту з питань культури національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало

“Упродовж березня відвідуваність дітьми музеїв збільшилась вдвічі, найкраще організована робота у Стрийському, Мостиському, Самбірському, Бродівському районах”, – зазначила Мирослава Туркало.

Також за її словами, у квітні стартує соціально-культурний проект “Війна і Мир”. Ініціатором виступив Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» Львівської обласної філармонії у співпраці з департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

“З 27 по 29 квітня відбудуться благодійні концерти-зустрічі в містах Жовква, Жидачів, Стрий, Городок, Самбір. Важливо, що під час заходів відбудеться знайомство та спілкування з воїнами-добровольцями, які поділяться спогадами про друзів, які віддали своє життя за Україну, та своїми історіям”, – зазначила Мирослава Туркало.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Мешканців та гостей Львівщини запрошують на активну мандрівку до скельної фортеці «Тустань»
Дорогу від Дрогобича до Самбора відремонтують
Постанова Кабміну: зміни у законодавстві щодо внутрішньо переміщених осіб
На Львівщині розпочинається польсько-український літературний фестиваль
Львівська ОДА розробила та затвердила Стратегію управління відходами до 2030 року
На науково-практичному семінарі представили результати соцдослідження про земельні відносини