k2FtbBdWr1

Навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни та піклувальники

unnamed-2

7 та 8 жовтня начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ Галина Паньонтко  взяла участь у проведенні навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни та піклувальники, організований Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Тренінгові заняття  проводилися для 20 осіб: 2 сім’ї – претенденти у прийомні батьки та 16 кандидатів в опікуни чи піклувальники. Під час навчального процесу тренери приділяли увагу вивченню законодавчо-нормативних документів, подоланню негативних наслідків втрат, страждань, кризових станів батьків. Також претендентам у прийомні батьки розповіли як забезпечити стабільність в житті дитини-сироти та встановити з нею контакт.

 До речі, це уже третє навчання, яке проводиться Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  у 2015 році. До кінця року заплановано організувати ще одне навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни чи піклувальники, участь в якому візьмуть 35 осіб.

Якщо Ви бажаєте взяти у свою сім`ю дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування звертайтеся в РЦСССДМ, що знаходиться в приміщенні Камянка-Бузької РДА, ІІ поверх, каб.18. Контактні телефони 5-22-05, 2-39-30.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: