k2FtbBdWr1

Навколосвітній велотур за Україну та світ без сиріт прибуде на Львівщину

1

Упродовж 10-13 липня навколосвітній велотур за Україну та світ без сиріт прямуватиме Львівщиною. Участь у велотурі  беруть сім’ї із прийомними дітьми, усиновителі, вихованці та випускники інтернатів, представники громадських та благодійних організацій, а також небайдужі до проблем дітей-сиріт люди. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Зокрема, 10 липня велотур прямуватиме через с. Стоянів Радехівського району. Далі курсуватиме до м. Червоноград через м. Радехів, с. Полове, с. Новий Витків, с. Корчин, с. Поздимир, с. Бендюги.

11 липня велотур курсуватиме з м. Червоноград до м. Львів через с. Гірник, м. Великі Мости, м. Жовква, с. Сопошин, с. Перемивки, смт. Куликів, с. Великий Дорошів, с. Великі Грибовичі.

13 липня – з м. Львова до кодону України з Республікою Польща (Рава-Руська – Гребенне) через с. Великі Грибовичі, с. Великий Дорошів, смт. Куликів, с. Перемивки, с. Сопошин, м. Жовква, с. Воля-Висоцька, с. Добросин, м. Рава-Руська.

Організатори велопробігу – Всеукраїнська громадська організація “Україна без сиріт”.  Варто зазначити, що велотур відбувається за активної участі та підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.

Окрім того, в рамках проведення велотуру 11 липня о 16:00 год у приміщенні Львівської облдержадміністрації (м. Львів, вул. Винниченка, 16) відбудеться засідання круглого столу представників Всеукраїнської громадської організації “Україна без сиріт” з громадськістю.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: