k2FtbBdWr1

Наявність житла підвищує соціальний статус

DSC09362

Наявність житла та нормальних умов для життя військовослужбовців не лише підвищує соціальний статус, але й дозволяє людині бути впевненою у завтрашньому дні. Далеко не всі військовослужбовці можуть придбати власні квадратні метри. Оренда квартири або навіть кімнати   – це дуже витратний, проте часто вимушений крок і ми це розуміємо. Сьогодні квартирне питання актуальне для кожного, особливо для військовослужбовців. Важливо також зберегти майно. яке знаходиться на території військових містечок міста Кам”янка-Бузька, – зазначив під час засідання за круглим столом очільник району Роман Ткачишин.

Свої думки висловили міський голова Кам”янка-Бузької міської ради Олег Омелян, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, головний архітектор району Ростислав Кліщ. заступник начальника відділу Держкомзему у Кам”янка-Бузькому районі Олеся Шевчук. представники Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління,Західного управління капітального будівництва МО України.

Учасники зустрічі обговорили співпрацю міської ради та Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління, порядок передачі земель Міністерства Оборони України територіальним громадам, надання містобудівних умов та обмежень на будівництво 14-квартирного житлового будинку в місті Кам”янка-Бузька по вул. Гвардійська.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: