k2FtbBdWr1

Не кажи не вмію, а кажи – навчусь

Народна мудрість: «Не кажи не вмію, а кажи – навчусь»– сьогодні актуальна, як ніколи. І стосується вона не лише молоді. Адже з року в рік у суспільстві народжуються свіжі ідеї, модернізуються різні галузі економіки, змінюються технології чи устаткування, удосконалюються послуги тощо. І тому тим, хто нехоче відставати від часу, прагне бути затребуваним, потрібно постійно вчитися. А декому взагалі доводиться змінювати фах, бо колишня професія відходить у минуле.

Необхідність навчання у дорослому віці очевидна. Більше того, зараз у всьому світі впроваджується безперервна освіта. Цілком реальні можливості для навчання чи перенавчання дорослих існують і в Україні. А тим, хто ще не визначився з фахом, на допомогу прийдуть районні центри зайнятості, де можна пройти профдіагностичне тестування за спеціальною сертифікованою програмою.

Посадовці Кам’янка-Бузького районного центру зайнятості у повсякденній діяльності мотивують жителів краю, котрі з тих чи інших причин втратили роботу та хочуть відновити трудові навички, до навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації. І, звісно, маємо певні результати. Станом на 01.05.2017 року професійний вишкіл за скеруванням центру зайнятості пройшла 101 особа. І майже всі вчорашні слухачі курсів повернулися у трудові колективи, де працею рук чи розумом заробляють на прожиття.

Чимало корисної інформації про доцільність навчання безробітні отримують під час семінарів «Оволодій новою професією» чи презентації послуг з професійного навчання. Багатьом пропонують освоїти актуальний фах у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які функціонують у Львові, Рівному, Херсоні, Харкові, Сумах, Полтаві, Одесі, Луганську, Івано-Франківську, Донецьку, Дніпрі.

А ще здобути вищу чи другу вищу освіту можна в Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості України. Навчання здійснюється за такими спеціальностями, як «Економіка», «Психологія», «Менеджмент», «Управління персоналом та економіка праці». Детальнішу інформацію про умови вступу можна почерпнути на сайті Інституту www.ipk.edu.ua.

Мирослава Барила,

начальник відділу надання соціальних послуг

Камянка-Бузького районного центру зайнятості


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: