k2FtbBdWr1

Не знаєш броду – не лізь у воду!

Говорить майбутня випускниця своїм батькам: “Мені так подобаються моделі на подіумі і я також хочу так. Хіба ж це робота – одяг переодягати, і навіть це робити тобі допомагають за кулісами – я запросто це зможу! Ну якщо не моделлю, то хоча б актрисою: заспівала – і маєш великий матеріальний дохід! ВСЕ Ж ТАК ПРОСТО!” ХІБА ДІЙСНО ВСЕ ТАК ПРОСТО? За цими професіями стоїть велика важка праця. І головне для кожного випусника, – поінформованість про обрані професії.

Переконати учнів шкіл району у важливості ретельного ознайомлення з тією професією, яку вони планують обрати в майбутньому – одне з основних завдань фахівців Кам’янка-Бузької районної філії ЛОЦЗ. Зазвичай представників тієї чи іншої сфери діяльності ми бачимо вже успішними і реалізованими, а складну дорогу до цього успіху мало хто помічає. Заходи, які проводять спеціалісти спрямовані на розуміння усієї суті професії, в тому числі і не досить приємних моментів. Під час роботи з учнями ми пропонуємо показати їх робочий день через 10 років. Дуже подобається учасникам заходів побути у ролі суддів та адвокатів і висловлювати негативні та позитивні сторони роботи в тій чи іншій галузі, на тій чи іншій посаді. «Зоряний час» є в кожній професії, а чи знає про це бармен, продавець, охоронник?

Всі професії потрібні, всі професії важливі. Головне, щоб при виборі майбутнього фаху, випускники зосереджувались не лише на успішних представниках різних професій, а й на тяжкій, кропіткій праці на шляху до мрії.

 

Вікторія Ніконова, завідувач сектору активної підтримки безробітних Кам’янка-Бузької РФ ЛОЦЗ


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: