k2FtbBdWr1

Новий сервіс від “112”: люди з вадами слуху можуть викликати екстрені служби через SMS

1

У межах пілотного проекту “Єдина служба допомоги населенню “112” з 1 липня 2016 року на базі Львівського обласного контактного центру (“Гаряча лінія області”) запрацювала спеціальна послуга для неповносправних мешканців області, що дозволить глухонімим громадянам за єдиним номером отримати допомогу екстрених служб.

Про це повідомив директор Львівського обласного контактного центру Тарас Роп`яник.

Зокрема, люди з вадами слуху надсилатимуть на номер телефону (067) 350 55 45 смс-повідомлення за встановленим взірцем: прізвище, ім’я, по батькові та вік заявника, короткий зміст, адреса події.

Отриману інформацію оператори “Гарячої лінії області” невідкладно в телефонному режимі передаватимуть диспетчерським екстрених служб та повідомлятимуть заявника за допомогою смс про виїзд фахівців відповідної служби.

За словами в.о. голови Львівської територіальної організації українського товариства глухих Юрія Табаки, така смс-послуга у співпраці саме з “Єдиною службою допомоги населенню “112” є першою в Україні. “Це дуже корисна послуга для глухонімих громадян. Раніше вони зв’язувалися з екстреними службами через третіх осіб. А зараз зв’язок відбуватиметься напряму. Такими спільними вчинками – ми робимо навколишній світ доступнішим для людей з вадами слуху”, – наголосив Юрій Табака.

Нагадаємо, від березня минулого року мешканці Львівської області можуть отримати допомогу екстрених, комунальних служб, а також органів влади за єдиним телефонним номером “112”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Запрошуємо поетів - піснярів області взяти участь у конкурсі співаної поезії «Поетична світлиця»
Мешканців Львівщини закликають дотримуватися заходів безпеки на свята
До реалізації проектів регіонального розвитку залучатимуть громадські організації
Туристичні перспективи Львівщини представили у Луцьку
Сформовано Кам’янка-Бузьку міську виборчу комісію
Кам’янка-Бузька ДПІ Червоноградського управління Головного управління ДФС у Львівській області інфор...