k2FtbBdWr1

Новини дошкілля. Працюємо дистанційно та готуємося до прийому дітей

3333

Протягом останніх двох місяців у Запитівському ЗДО проводиться ремонт. Працівники ретельно готують приміщення до прийому дітей, прибираючи групи, упорядковують територію закладу дошкільної освіти. Педагоги дистанційно виготовляють новий та цікавий дидактичний матеріал, підбирають інноваційні та креативні методи та прийоми роботи, беруть активну участь у різних вебінарах, тренінгах та майстер-класах.

За пропозицією методичного кабінету сектору освіти  Кам’янка-Бузької райдержадміністрації, а саме методиста Магеровської Н.Ф., взяли участь у флешмобі Катерини Крутій #Флешмоб_Привітай_матусю, також долучилися до інтернет-фотоконкурсу Кам’янка-Бузької районної ради “Селфі з мамою”.

Більше інформації про дистанційну роботу закладу можна побачити на сторінках у нашій групі у Фейсбук та на сайті нашого закладу. Наші педагоги стараються проводити майстер-класи для дітей та батьків, давати корисні та актуальні поради як проводити час з дітьми на карантині, ділитися своїми розробками та знахідками і загалом підтримувати хорошу та теплу атмосферу з батьками.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Вшанування пам'яті жертв Голодомору в Жовтанецькому НВК «ЗОЗ І-ІІІ ст. – ДЗ»
Проведено семінар-практикум «Використання кінезіологічних технологій
Учні Дідилівського НВК Кам’янка – Бузького району здійснили поїздку у м. Львів та відвідали виставу
Квест до 25-річчя незалежності України У Дідилівському НВК
НОВИНИ ДОШКІЛЛЯ. У Стародобротвірському ЗДО старанно готуються до зустрічі зі своїми вихованцями
Учні Дернівського НВК ЗНЗ І-ІІ ст.- ДНЗ відвідали Стрілецький марафон Рейд-2020 з практичної стріл...