k2FtbBdWr1

Об’єднуємось задля прозорості та допомоги – в області провели круглий стіл щодо взаємодії у сфері надання гуманітарної допомоги

1

31 серпня, за участю заступника голови Львівської ОДА Оксани Стоколос-Ворончук, голови Громадської ради при УСБУ у Львівській області Галини Янко, профільних департаментів Львівської ОДА, керівництва Військово-клінічного медичного центру Західного регіону, волонтерів та представників благодійних організацій відбувся семінар щодо співпраці у сфері надання гуманітарної допомоги.

У межах круглого столу учасники обговорили механізм отримання медичними закладами гуманітарної допомоги, її обліку та використання, а також проблемні питання співпраці у даному напрямку із волонтерами та благодійними організаціями.

«Для нас вкрай важливо, щоб всі ці речі були прозорі, щоб доброчинці, які надають допомогу, знали де ця допомога, як вона використовується, а лікарні могли отримати якісне обладнання та використовувати його за призначенням. Сподіваюсь, що разом із керівниками благодійних організацій матимемо таке спілкування на сталій основі, адже стосунки довіри та прозорості формують репутацію області та держави для тих, хто має можливість та бажання допомагати. Благодійники мають бути впевнені в тому, що їхня допомога – ліки обладнання, розхідні матеріали потрапили в те місце, де найбільше потребують, до чесних та відповідальних людей», – зазначила Ірина Микичак, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Відтак учасники погодили напрацювати спільну форму звітності та провести зустрічну інвентаризацію за 2015-2017 роки. Форма, включатиме перелік та опис допомоги отриманої медичними закладами від благодійників, а також її використання.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Володимир Харчук зустрівся з представниками матерів та родичів військових третього батальйону терито...
Депутати Львівської облради ухвалили рішення про передачу автомобіля в зону АТО для потреб армії
Комплексна програма підтримки та розвитку агропромислового комплексу Львівської області
Львівщина відзначила 99-у річницю подвигу Героїв Крут
Представників громадських організацій навчали тенденціям розвитку громадянського суспільства
На Львівщині презентували найбільшу смачну карту області