k2FtbBdWr1

Обговорили актуальні питання впровадження медичної реформи у Кам’янка-Бузькому районі

DSC01504 - Копія

7 травня в актовій залі Кам’янка-Бузької центральної районної лікарні відбулась зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Вашківського та головного лікаря ЦРЛ Романа Кучерепи з сімейними лікарями, педіатрами і завідуючими амбулаторій району під час якої обговорено питання реалізації реформи первинної ланки медицини у Кам’янка-Бузькому районі.

«Основне завданням – реорганізувати заклади первинної медичної допомоги з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства, забезпечити їх комп’ютерами, зареєструватися в медичній інформаційній системі, – зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський. – Підключитися до електронної системи охорони здоров’я, укласти договори з Національною службою здоров’я України».

Відтак Андрій Станіславович наголосив на необхідності посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення району щодо необхідності обрання лікаря та підписання із ним декларації. Також звернувся до медиків з проханням активізувати роботу щодо внесення декларантів до електронної бази. У результаті обговорення та вивчення проблемних питань учасникам запропоновано звернутися до сільських голів з проханням сприяти сімейним амбулаторіям в придбанні комп’ютерної техніки.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: