k2FtbBdWr1

Облаштовано тротуар по вулиці Героїв Небесної Сотні в м. Кам’янка-Бузька

DSC08250 - Копія

 З метою зменшення аварійних ситуацій та безпечного проїзду великогабаритного транспорту на дорозі державного значення Львів-Радехів-Луцьк, за згодою жителя вул. Львівської виділено частину власної земельної ділянки для збільшення радіусу повороту на перехресті вулиць Львівська та Героїв Небесної Сотні. Про це поінформувала начальник відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ольга Савка.

Балансоутримувачем вказаної дороги – Службою автомобільних доріг у Львівській області, визначено підрядну організацію для виконання робіт по облаштуванню тротуару по вулиці Героїв Небесної Сотні в м. Кам’янка-Бузька ПП «Бісектор».

Ремонтні роботи проведено у жовтні поточного року за кошти експлуатаційного утримання доріг в межах помісячного ліміту фінансування на суму 200 тис грн. Відповідно до проектно-кошторисної документації підрядником влаштовано піщано-щебеневу основу, замінено бортовий камінь, вимощено бруківку, а також укріплено даний тротуар підпірною стіною.

Крім цього, 20.11.2017 підрядною організацією ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на вищевказаному повороті проведено ремонтні роботи по відновленню дорожнього полотна дороги державного значення.

DSC08248 - Копія


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові свої знання удосконалювали сержанти Збройних Сил України
На Львівщині створеБезпечний відпочинок біля водойм вимагає суворого дотримання правил поведінкино Р...
Надання населенню адміністративних послуг
Більше 40 млн гривень – на потреби області
Мешканців Львівщини запрошують долучитись до Всесвітнього бойківського фестивалю
Кам'янка-Бузька райдержадміністрація закликає мешканців району не бути байдужими та допомогти лелека...