k2FtbBdWr1

ОБСТЕЖЕННЯ УМОВ ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

dity-Donbas_sira-zona2

Досить важливим серед усіх питань, які охоплює служба, є питання виявлення на ранній стадії сімей, які неспроможні виконувати виховні функції і забезпечення захисту прав дітей. Службою у справах дітей проводяться цільові рейди, у ході яких перевіряються умови утримання та виховання дітей у  сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах. Під час рейдів з батьками проводяться бесіди щодо виховання та проживання дітей, а також відвідування дітьми занять у школах.

10.10.2018 начальником служби у справах дітей райдержадміністрації І.Дяківнич, директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.Кравець спільно з головою Дернівської сільської ради В.Шульганом здійснено об’їзд сімей вказаної вище категорії. Батькам запропоновано, в разі потреби, звернутись за отриманням соціальних послуг та попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Зараз на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації перебувають 38 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: