k2FtbBdWr1

ОБСТЕЖЕННЯ УМОВ ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

1

 

Досить важливим серед усіх питань, які охоплює служба, є питання виявлення на ранній стадії сімей, які неспроможні виконувати виховні функції і забезпечення захисту прав дітей. Службою у справах дітей проводяться цільові рейди, у ході яких перевіряються умови утримання та виховання дітей у  сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах. Станом на 31.03.2015 проведено обстеження 14 сімей. Під час рейдів з батьками проводяться бесіди щодо виховання та проживання дітей, а також відвідування дітьми занять у школах.

Зараз на обліку в службі перебуває 44 дитини, які проживають в сім’ях, де батьки або особи, що їх замінюють, ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

Звичайно, проблема виховання та захисту підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності. Ми розуміємо, що на сьогодні ще є над чим працювати, надіємось за співпрацю, за підтримки структурних підрозділів адміністрації, установ, організацій, органів місцевого самоврядування, усіх, хто причетний до вирішення питань відносно дітей, ми зуміємо забезпечити кожній дитині нашого району нормальні умови життя та повноцінний розвиток.           Начальник

служби у справах дітей                                                       Іванна ДЯКІВНИЧ

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: