k2FtbBdWr1

«Одне Хрещення – Єдина Церква і Єдина Держава»: відбудеться «Холодноярська Проща»

1

Широкомасштабний духовно-просвітницький Проект «Холодноярська Проща» (далі Проект), який проводиться з благословення і підтримки Святійшого Філарета Патріарха Київського і Всієї    Руси-України. Заходи Проекту відбудуться 28-31 липня 2017 року в м. Києві, м. Черкасах та на території Черкаської області, а саме: м. Чигирин, с. Стецьківка, с. Суботів, с. Івківці, с. Головківка,  с. Медведівка, с. Мельники, с. Грушківка, с. Вереміївка, хутір Буда.

В 2015 році було започатковано даний проект, який розпочався із освячення Філаретом Святійшим Патріархом Київським і Всієї Руси-України УПЦ КП новозбудованої церкви на честь Багатостраждального Петра Калнишевського на хуторі Буда, що знаходиться на території урочища «Холодного Яру» (Черкаська область, Чигиринський район), а також проведено молебень на закликання Духа Святого на початок проведення щорічної Холодноярської Прощі.

Проект приурочений до державного свята Хрещення Київської Русі Хрестителем Рівноапостольним князем Володимиром та вшанування 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.

Проект проходить під гаслом: «Одне Хрещення – Єдина Церква і Єдина Держава».

Проект «Холодноярська Проща» стане новим способом паломництва патріотичного, активно налаштованого населення України, військовослужбовців ЗСУ та членів їх родин до колиски державотворення, місць заснування визвольних національних рухів та осередків, місць єднання Української Нації.

Мета Проекту:

– реабілітація військовослужбовців – ветеранів АТО та психологічна допомога їм повертатися до цивільного життя;

– духовно-патріотичне виховання українців, що пересилилися зі Сходу України, втікаючи від війни, перетворення їх на свідомих державно-орієнтованих громадян з активною патріотичною позицією;

– піднесення статусу державного свята Хрещення Київської Русі на більш високий рівень, відзначення та поширення його значущості серед громадян України.

Засновник та організатор Проекту – Синодальне управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату (СУВД), Черкаська Єпархія УПЦ КП та за сприяння Благодійної організації «Благодійний фонд «Святого Архистратига Божого Михаїла» м. Черкаси. 

Учасники Проекту:

– військовослужбовці та ветерани Збройних сил та інших військових формувань України;

– військові священики УПЦ Київського Патріархату;

– священики УПЦ Київського Патріархату з усієї України;

– переселенці зі Сходу України та їх сім’ї;

– громадські організації, громадські рухи, Українські спілки;

– студенти Православних Богословських Академій УПЦ Київського Патріархату в якості волонтерів;

– всі верстви населення. 

Просимо розмістити дану інформацію на веб-сайті та сторінках соціальних мереж та поінформувати про можливість участі в заході клієнтів центрів СССДМ.

Контактні особи:

  • офіс: +380 (93) 010 36 74, E-mail: proshchia@gmail.com;
  • протоієрей Анатолій Лещенко, військовий священик, Голова Оргкомітету Проекту, E-mail: lemar0860@gmail.com тел. + 380 (97) 492 46 58, +380 (95) 112 88 07;
  • Андрій Купчин, член Оргкомітету Проекту, E-mail: akupchin@i.ua тел. +380 (67) 721 74 02, +380 (93) 306 27 36;
  • Валентина Горбань, член Оргкомітету Проекту, E-mail: vmlife@ukr.net       тел. +380 (68) 962 51 48.

Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: