k2FtbBdWr1

Офіційна інформація щодо заявки Львова-2022

1391089714-5809-487x340

За підсумками конструктивної дискусії між президентом Міжнародного Олімпійського Комітету Томасом Бахом, Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком та президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою всі сторони погодилися, що Львів спрямує свої зусилля у боротьбі за право проведення зимових Олімпійських ігор 2026 року, водночас, не продовжуватиме боротьбу за Ігри-2022.

Таке рішення обумовлюється нинішнім політичним і економічним становищем в Україні, що обговорювалося трьома сторонами.

«Попередня оцінка, яка була дана робочою групою МОК, свідчить про те, що Львів має величезний потенціал для майбутнього розвитку», сказав президент МОК Томас Бах. «У моїх розмовах з Прем’єр-міністром України і президентом НОК ми зробили висновок, що в нинішніх умовах було б надзвичайно важко продовжувати боротьбу за право проведення Олімпійських ігор-2022, але разом з тим, майбутня кампанія України як можливої господарки Ігор має величезне значення для країни загалом  і українського спорту зокрема».

 У свою чергу, Арсеній Яценюк підтверджує, що «заявка на 2026 рік матиме величезний потенціал для економічного відновлення країни і може мати значні переваги для українського суспільства».

«Ми хотіли б подякувати МОК за допомогу і розуміння, а також велику допомогу, що надається українським спортсменам з усіх куточків країни як морально, так і матеріально», – зазначив президент НОК Сергій Бубка.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У дворику Львівської облдержадміністрації посол Японії висадив сакури
Для держслужбовців влаштували тренінги щодо конфлікту інтересів
«Ми починаємо експортувати ту продукцію, яка має вищу додану вартість», - Роман Филипів на Львівсько...
Вперше на Львівщині відбудеться Молочний форум
Індустріальний парк "Захід Ресурс" включили до Реєстру промислових парків
На Львівщині тривають роботи з відновлення електропостачання у знеструмлених внаслідок негоди населе...