k2FtbBdWr1

Оголошення про добір на зайняття посади державної служби

5bfbc00371889557510664_820x360

Загальні умови

 • Посадові обов’язки –   організація роботи відділу по всіх питаннях прийому, призначення та виплати державних соціальних допомог, компенсаційних виплат та субсидій.

Проведення прийому громадян, розгляд скарг.

Інформування громадян з питань  надання державних допомог малозабезпеченим верстам населення та надає  роз’яснення  через засоби масової інформації.

Подання запитів для перевірки достовірності поданої заявником інформації для  нарахування державних соціальних допомог, компенсаційних виплат та субсидій.

Участь у нарадах в райдержадміністрації та у департаменті соціального захисту населення.

Забезпечення конфіденційності ведення  справ  та інформації, що використовується для  нарахування державних соціальних допомог, компенсаційних виплат та субсидій.

Забезпечення подання щомісячної/квартальної/річної звітної інформації в райдержадміністрацію, райфінуправління, департамент соціального захисту населення.

Контроль за  проведенням прийому, призначення, нарахування і виплати державних соціальних допомог, компенсаційних виплат та субсидій.

Контроль за  проведенням прийому, призначення, нарахування і виплати державних соціальних допомог, компенсаційних виплат та субсидій.

 • Умови оплати праці    посадовий оклад складає 6100 грн., надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці державних органів» (із змінами), інші надбавки, доплати та премії – відповідно до законодавства
 • Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду –   строкове, на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника. На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.
 • Перелік інформації, необхідної для участі в доборі, та строк її подання –  особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби:

1) заяву із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290;

2) резюме за формою згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290;

3)відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах

4) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

 •  Строк подання документів: 3 календарних дні з дня оприлюднення інформації про проведення добору на Єдиному порталі вакансій державної служби.

Останній день прийому документів – 3 липня 2020  року.

 • Додаткові (необов’язкові) документи  –  особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та за наявності підстав потребує розумного пристосування, подає заяву за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу –  Юремчук Ольга Пертівна   тел. (03254) 2 45 53                             Email: upszn2525@ukr.net

Кваліфікаційні вимоги

 • Освіта – вища освіта ступеня не нижче спеціаліста, магістра
 • Досвід роботи –  на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року
 • Володіння державною мовою – вільне володіння державною мовою
 • Володіння іноземною мовою –  не обов’язкове.

Вимоги до компетентності

 •  Ділові якості – навички управління, навички контролю, вміння розподіляти роботу, організаторські здібності вимогливість, стратегічне мислення
 • Технічні вміння – вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, офісну техніку
 • Необхідні особистісні якості – ініціативність, дисциплінованість, емоційна стабільність, комунікабельність, повага до інших, відповідальність, неупередженість

Професійні знання

 • Знання законодавства

Знання:

– Конституції України;

– Закон України «Про державну службу»;

– Закон України «Про запобігання корупції»;

 • Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ) – положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затверджене постановою Кабінету Міністрів України № 848 від 21 жовтня 1995 року.
 • Наказ (4)

Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: