k2FtbBdWr1

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення посади директора районного Народного дому «Просвіта» м.Кам’янка-Бузька

01-dms-01

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення посади директора районного Народного дому «Просвіта» м.Кам’янка-Бузька, що є комунальним закладом культури та перебуває у  спільній власності територіальних громад Кам’янка-Бузького району.

Сектор культури Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора районного Народного дому «Просвіта» м.Кам’янка-Бузька ( місце знаходження: 80400, Львівська область. м.Кам’яна-Бузька, вул..Шевчена, 11).

Загальні вимоги до кандидатів:  вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Обмеження щодо кандидатів: керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка:

– за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

– має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькою особою або членом сім’ї  Засновника (керівника Засновника, Власника).

Особи, які беруть участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають такі документи:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

програми розвитку закладу в короткостроковій (строком на 1 (один) рік) та довгостроковій (строком на 5 (п’ять) років) перспективах, у якій повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться претендентом на вирішення проблем, що висвітлені у звіті, а також заходи, що будуть вживатися з метою забезпечення фінансово-господарської стійкості закладу та підвищення ефективності його діяльності;

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

Особи можуть надавати інші документи, які, на їх думку, підтверджують професійні чи моральні якості. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

Дата початку приймання документів:  з 01 жовтня 2018 року по  31 жовтня  2018 року.

Дата початку формування конкурсної комісії:    03 жовтня 2018 року.

 Порядок проведення конкурсу. Конкурс проводиться у два етапи. Перше засідання конкурсної комісії проводиться в термін до 10 днів після закінчення строку приймання документів. На ньому відбувається розгляд документів, поданих кандидатами на посаду керівника закладу культури, згідно кваліфікаційних вимог. Про результати роботи комісії буде повідомлено всіх кандидатів на посаду керівника закладу електронною поштою чи іншим засобом зв»язку, зазначеним в автобіографії.

 

Ті, хто пройшов перший етап конкурсу, повинні підготувати проекти програм розвитку закладу культури на 1 і 5 років у якій повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться претендентом на вирішення проблем, що висвітлені у звіті, а також заходи, що будуть вживатися з метою забезпечення фінансово-господарської стійкості закладу та підвищення ефективності його діяльності;

 

На другому засіданні конкурсної комісії  відбувається співбесіда із кандидатами та заслуховування публічних презентацій проектів програми розвитку закладу культури на 1 і 5 років.

 

Умови та строки проведення конкурсу: за рішенням конкурсної комісії до участі в конкурсі не допускаються особи, які не відповідають вимогам, зазначеним у Законі України «Про культуру»(ст. 21 п.1). Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів. Строк приймання документів: з 01 жовтня  2018 року по 31 жовтня 2018 року.

Документи приймаються за адресою: 80400, Львівська область, м.Кам’янка-Бузька, вул..Я.Мудрого, 8, сектор культури РДА (приміщення дитячої музичної школи, 2-й поверх, каб. № 18. e-mail: culturek-b@ukr.net

Довідки за телефоном: (0254) 5-15-38.

________________________________________________________________________________

Додаток 2

 

УВАГА КОНКУРС !

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

для кандидатів на заміщення вакантної посади директора

районного Народного дому «Просвіта» м.Кам’янка-Бузька

Умови оплати праці директора:

місячна заробітна плата  директора складається з посадового окладу  – 4916,0 тис.грн.:

доплати у відсотках до посадового окладу  залежно від стажу клубної роботи, у такому розмірі:

10 відсотків – за наявністю стажу роботи понад 3 роки;

20 відсотків – за наявністю стажу роботи понад 10 років;

30 відсотків – за наявністю стажу роботи понад 20 років:

  • допомоги на оздоровлення під час надання щорічної відпустки в межах фонду оплати праці в розмірі посадового окладу;
  • матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у межах фонду оплати праці в розмірі одного посадового окладу.

 

Матеріально-технічна база районного Народного.

Районний Народний дім «Просвіта» знаходиться в пристосованому приміщенні. Стан приміщення – задовільний. Загальна кількість місць для глядача в глядацькому та лекційному залах становить  452 місця.

Заклад укомплектований відповідним інвентарем, технічними засобами, музичними інструментами.

 

Фінанасова звітність за 2018 рік:

План асигнувань на 2018 рік складає 1170,2 тис.грн., в тому числі:

  • на виплату заробітної плати 21 працівникам – 826,3 тис.грн.;
  • нарахування на заробітну плату – 181,8 тис. грн..
  • на господарські витрати ( проведення оплати за енергоносії, водопостачання, інші витрати) –  162,1 тис.грн.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: