k2FtbBdWr1

Олег Синютка обговорив із міськими головами питання ремонту доріг та пасажирських перевезень

1

Питання  забезпечення земельними ділянками учасників  АТО,  ремонту доріг, пасажирських перевезень стали одними із основних під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з міськими головами міст-членів Львівського регіонального відділення Асоціації міст України.

Велику увагу на нараді приділили питання ремонту доріг. Очільник Львівщини розповів міським головам про ті фінансові ресурси, які має область і як вони будуть використовуватися. Зокрема, Олег Синютка зазначив, що за кошти, які надійдуть від перевиконання митних платежів, ремонтуватимуть дороги Самбір- Старий Самбір – Турка, Перемишляни – Куровичі, Мохнате – Бориня, Броди – Червоноград – Радехів. Крім того, роз’яснив як розподілятимуться  280 млн грн, які передбачено на ремонт дорожньої інфраструктури в обласному бюджеті.

Так само під час наради  міські голови підняли проблематику організації пасажирських перевезень. Відповідно було досягнуто домовленості про те, що міський голова або його заступник братимуть участь у засіданні конкурсної ради з відбору перевізника, який здійснюватиме перевезення через певний населений пункт.

Під час наради особливу увагу приділили виділенню  земельних ділянок учасникам АТО, адже міські голови її розподіляють, якщо ця земля у межах населеного пункту.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

17 спортсменів Львівщини представлятимуть збірну України на літніх Олімпійських Іграх
Голова РДА провів нараду з керівниками та головними бухгалтерами фінансових служб району та головних...
Михайло Мазяр зустрівся з громадськістю Ременівської сільської ради
Кам'янка-Бузька райдержадміністрація закликає мешканців району не бути байдужими та допомогти лелека...
Finance.ua запрошує студентів до участі у грантовій програмі Scholarship
Продовжує свою роботу районна комісія для проведення спільних рейдів щодо дотримання вимог пожежної ...