k2FtbBdWr1

Олег Синютка привітав військовослужбовців Академії сухопутних військ із Днем захисника України

1

Сьогодні, 12 жовтня, в Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного відбулась урочиста академія, присвячена відзначенню Дня захисника України. Привітав військовослужбовців голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Зродились ми великої години, з пожеж війни і з полум’я вогнів, плекав нас біль по втраті України, кормив нас гніт і гнав на ворогів, і ось ми йдем у бою життєвому, міцні, тверді, незламні мов граніт, бо плач не дав свободи ще нікому, а хто борець, той здобуває світ”. Це слова маршу нової української армії, це слова маршу, які «народилися» тут, в Галичині, багато років тому. І українська держава, українська нація пройшли велику і тяжку історію гартування і саме вам в 21 столітті постала велика честь творити нове військо, нову славу і нову велич української армії. Я переконаний, що ті великі гартування, а подекуди те пекло, яке пройшли українські воїни у 2014-15 роках, ті втрати, які були понесені у боротьбі з окупантом, не минули даремно. Вони «народили» це свято, напередодні якого ми є сьогодні. Це свято – не просто українського воїна, а свято – захисника України. У ньому – слава київських князів, гетьмана Сагайдачного, перемоги Хмельницького, слава Січових Стрільців і  воїнів УПА.  Але саме ви – Збройні сили України зразка 2018 року, як ніхто втілили надію і сподівання української держави», – зазначив Олег Синютка.

Також очільник області вручив державні нагороди, почесні грамоти та подяки військовослужбовцям Академії сухопутних військ.

Опісля для військовослужбовців музичні твори  виконали Софія Федина, Сергій Котовський, Брія Блессінг, ветеран АТО, учасник мистецького проекту «Пісні війни» Олександр Рожко, заслужений артист України Ігор Богдан.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: