k2FtbBdWr1

Олег Синютка скерував у ЛМР копію листа до Мінекології з метою припинення спекуляцій

12_1549879966_613x408.60828571429_3_0

Львівська обласна державна адміністрація не блокує будівництво сміттєпереробного заводу у місті Львові. На цьому сьогодні, 11 лютого, під час апаратної наради наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Я з подивом дізнався, що Львівська обласна державна адміністрація блокує спорудження сміттєперобного заводу на вулиці Пластовій. Жодних документів про заборони я не підписував. Я вкотре закликаю припинити  будь-які спекуляції на темі сміття і прошу доносити до людей лише достовірну та правдиву інформацію», – додав очільник Львівщини.

Минулого тижня Львівська обласна державна адміністрація як орган державної влади скерувала лист в Міністерство екології на природних ресурсів України, у якому надала свої зауваження до звіту з оцінки впливу на довкілля Львівського комунального підприємства «Зелене місто» щодо будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки ТПВ у місті Львові на вулиці Пластовій,13.

«У листі ми також просимо врахувати Мінприроди всі зауваження та пропозиції щодо планової діяльності будівництва механіко-біологічного комплексу, які надійшли до обласної державної адміністрації. А до 13 лютого, відповідно до чинного Законодавства, усі, хто бажає за потрібне -мають право, органи влади мають зобов’язані внести свої пропозиції щодо громадського обговорення , яке оголошене Міністерством екології»,- зазначив Олег Синютка.

Відтак, у межах наради Олег Синютка передав копію листа до Мінекології у Львівську міську раду задля припинення спекуляцій.

Зазначимо, що Львівська ОДА надавала ЛМР пропозиції понад 17 альтернативних ділянок для будівництва сміттєпереробного комплексу.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«З першого серпня ми відновлюємо систему сортування» – Олег Синютка
Львівщину представили на виставці «GLOBALnie International Tourism Fair» в Катовіце
Проект “Я –Медіа” на Львівщині об’єднав понад сотню учасників
Делегація зі Львівщини бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку
Президент: Україна стане енергетично незалежною. Ми будемо постачати електроенергію власного виробни...
Учасники Форуму учнів суботніх та недільних шкіл відвідали «Арену Львів»