k2FtbBdWr1

Олег Синютка вручив обласні премії науковцям та освітянам

1

Сьогодні, у Львівському Будинку вчених відбулись урочистості з нагоди вручення обласних премій працівникам наукових установ та закладів вищої освіти Львівської області. Вручив дипломи відомим ученим і знаним фахівцям голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Очільник Львівщини зокрема привітав присутніх зі святом та подякував усім її учасникам за роботу та внесок у розвиток української науки.

«Ви маєте сьогодні величезні можливості змінити українськ науку і бути тими, хто закладе у неї щось абсолютно нове. Шана тим науковцям, які вже відсвяткували свої 70-ті та 80-ті дні народження. Вони – наш фундамент, база, яка дає можливість рухатись вперед. Але майбутнє – за вами – молодими, освіченими, амбітними, ідейними. Ви маєте можливість змінити країну, не розмінюйтесь на дрібниці, пам’ятайте – успішними ми можемо бути лише у своїй країні», – зазначив Олег Синютка.

Премії отримали 30 відомих вчених та фахівців отримали премії розміром 18220 гривень та 120 молодих вчених і дослідників премії розміром 12945 гривень.

Вручення обласних премій відбувається щорічно до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, заснованого ЮНЕСКО у 2001 році.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Відбудеться обговорення змін до Конституції України
Працюють щодо вирішення проблем чорнобилян
Олег Синютка нагородив активістів Євромайдану та вручив заслужені звання визначним діячам області
Основні вимоги Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі під час проведення зернозбиральн...
Стратегію розвитку Турківщини громада та влада обговорили за "круглим столом"
Відбулося засідання робочої групи для проведення щоквартального оцінювання