k2FtbBdWr1

Олег Синютка вручив відзнаки членам обласної спілки політичних в’язнів України

4

У суботу, 29 серпня, у сесійній залі Львівської облради відбулась урочиста академія з нагоди 25-річчя створення обласної спілки політичних в’язнів України. З нагоди ювілею членів організації привітав голова облдержадміністрації Олег Синютка.

Керманич Львівщини нагородив їх Почесними грамотами облдержадміністрації за вагомий особистий внесок у розбудову незалежної української держави, активну громадянську позицію та з нагоди ювілею від створення спілки. Почесні відзнаки отримали п’ятнадцять членів організації.

У вітальному слові, зокрема, Олег Синютка відзначив велику роботу, яку здійснює Львівська обласна спілка політичних в’язнів України для належного вшанування пам’яті репресованих, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії країни та відродження національної пам’яті.

Загалом під час урочистостей виступили представники обласної та міської  влади, засновники спілки, представники ветеранських організацій. На завершення урочистостей у дарунок усім політв’язням і гостям заходу у виконанні ансамблю  “Відгомін” та Народного самодіяльного хору “Нескорені” прозвучали патріотичні пісні.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: