k2FtbBdWr1

Олег Синютка зустрівся із аграріями Львівщини

DSC_1053_1540832248_613x408.66666666667_3_0

29 жовтня голова Львівської ОДА  Олег Синютка зустрівся  з аграріями області. Участь у заході взяли майже дві сотні представники сільськогосподарських підприємств, які спеціалізуються на вирощуванні зернових, технічних і овочевих культур.  Відтак, обговорили стан галузі рослинництва та додаткові можливості для аграріїв.

«Вважаю, що такі зустрічі варто проводити, але всі учасники мусять бути у цьому зацікавлені. Ми не можемо втрачати комунікацію між аграріями та обласною владою. На жаль, сьогодні дуже багато речей, які пропонує держава, не використовуються агровиробниками. Мова йде про використання незадіяних земель, про фінансову підтримку. Хочу, щоб ця зустріч принесла користь, тому важливо почути зворотну реакцію – ваші ідеї для удосконалення, ваше бачення змін для збільшення врожаю і прибутків, покращення умов», – наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

У межах зустрічі обговорили питання удосконалення механізму управління у сфері розпорядження, використання та залучення у виробництво земель сільськогосподарського призначення, можливості залучення додаткових ресурсів для аграріїв, зокрема фінансування агробізнесу за допомогою аграрних розписок, розширення ринків збуту сільськогосподарської продукції.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Малозабезпечені та переселенці стають підприємцями завдяки проекту «Рука допомоги»
Президент нагородив двох львівських поліцейських орденом «За мужність»
В області реалізовують програму придбання житла для учасників Операції Об’єднаних сил на умовах спів...
Львівщину із офіційним візитом відвідає Григорій Купріянович
AirBaltic у Львові: аеропорт співпрацюватиме з авіакомпанією задля сполучення з Прибалтикою та Сканд...
Працедавцям нагадують про соціальні гарантії для призваних на військову службу працівників