k2FtbBdWr1

Олег Синютка звернувся до правоохоронних органів щодо перевірки факту отримання хабара працівниками ОДА

2

Голова ОДА Львівської облдержадміністрації Олег Синютка призначив службове розслідування стосовно можливих порушень, допущених під час оголошення конкурсів на обласних автобусних маршрутах загального користування Стрийського та Сколівського напрямків.

У відповідь на звинувачення перевізників в отриманні хабара посадовцями ЛОДА, Олег Синютка попросив написати офіційну заяву про вчинення злочину.  Водночас він скерув клопотання до правоохоронних органів про перевірку факту одержання хабара чиновниками ОДА.Такий результат сьогоднішньої зустрічі голови ОДА із представниками перевізника ПП “Транс-Спорт”, а також місцевих рад Сколівського району.

Присутні висловили своє незадоволення роботою окремих структурних підрозділів ОДА, звинувативши в непрозорості рішень обласного конкурсного комітету. Вислухавши прохання людей, очільник Львівщини доручив перенести засідання обласного конкурсного комітету, яке мало відбутись сьогодні, для вивчення додаткових обставин. Він також зазначив, що особливу увагу буде зосереджено на маршрутах у Сколівському напрямку.

“Ми домовились, що конкурс перенесуть для вивчення додаткових обставин. Враховуючи докази перевізників, я призначив службове розслідування, яке покаже фаховість та компетентність посадових осіб”, – прокоментував результат зустрічі Олег Синютка.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Великі підприємства Львівщини сплатили до державного бюджету понад 9 млн. гривень військового збору
Найкраще мову та літературу в Україні склали випускники шкіл Львівської області
Мешканців Львівщини закликають припинити спалювати стерню
Експерти встановлюють причини аварії на шахті "Степова"
Мешканців Львівщини закликають дотримуватися правил безпеки на воді
6 березня о 16:00 відбудеться зустріч голови РДА з громадськістю Неслухівської сільської ради