k2FtbBdWr1

Ольга Березюк: “Розвиток громадянського суспільства – ключовий напрям співпраці Львівської ОДА з громадськими організаціями”

1

У межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у 2017 році відбувся конкурс проектів серед інститутів громадянського суспільства. На конкурс подали 60 проектів громадських організацій, з яких  підтримали – 20.

Про це повідомила сьогодні під час звіту т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

“Цього року теж проводимо конкурс для громадських організацій у програмі “Молодь Львівщини” та у межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства. Прийом заявок триває до 24 лютого, тож кожен має шанс долучитись”, – зазначила Ольга Березюк.

Також Ольга Березюк зазначила, що при Львівській обласній державній адміністрації успішно функціонує консультаційно-дорадчий орган – Громадська Рада.

“Громадська рада складається з 191 представника інститутів громадянського суспільства, 28 осіб входять до правління, також є 22 постійні комісії, які співпрацюють з органами державної влади та структурними підрозділами”, – наголосила Ольга Березюк.

За словами Ольги Березюк, у 2017 році відбувся Другий щорічний Форум “Розвиток та партнерство”. Також організували Дні Партнерства, де громадські організації звітують про використання коштів з обласного бюджету.

Зокрема, вперше за ініціативи департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації відбулася зустріч голів Громадських рад Львівщини за участю керівництва облдержадміністрації. На зустрічі підписали меморандум про співпрацю між громадськими радами Львівщини.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львівській ОДА разом із громадськістю обговорили програму вшанування полеглих у «Бродівському Котл...
«Доступні ліки»: Старосамбірський район у повному обсязі використав кошти Урядової програми
Президент підписав Указ про відзначення 27-ї річниці незалежності України
Для бібліотекарів організували школу культурних студій
Сім'ям загиблих в авіакатастрофі на Харківщині виплатять по 25 тис. грн. компенсації з обласного бюд...
Упродовж цього року в області нову родину знайшли 260 дітей-сиріт