k2FtbBdWr1

Онлайн-нарада керівників та медичних сестер ДНЗ, НВК

2 (8)

Про відновлення освітнього процесу в період карантинних обмежень, дотримання санітарно-гігієнічних вимог та недопущення спалахів інфекційних хвороб серед вихованців та працівників дошкільних навчальних закладів під час літнього оздоровчого періоду обговорювалось на онлайн-нараді керівників ДНЗ, НВК, яка відбулася 02.06. 2020 року. На нараді розглядались такі питання:

  1. Організація роботи дошкільних навчальних закладів району в умовах послаблення протиепідемічних заходів. Завершення навчального року. Інформація: Л.Лиско, в.о. завідувача сектору освіти.

  1. Санітарно-гігієнічне навчання керівників та медичних сестер ДНЗ, НВК щодо роботи закладів освіти відповідно Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID – 19). Доповідач: Г.Ласоха, представник Держпродспоживслужби.

3. Про алгоритм дій при відновленні навчально-виховного процесу в ДНЗ, НВК. Інформація: Н.Магеровська, методист РМК.

  1. Організація літнього оздоровлення дітей в нових умовах. Про безпеку життєдіяльності дітей та працівників під час літнього оздоровлення. Інформація : Н.Магеровська, методист РМК.
  2. Різне (дотримання режиму дня, проблеми вакцинації, ХАССП)

Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: