k2FtbBdWr1

Оперативні заходи Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області сприяли поверненню споживачам області 71,4 млн. грн. плати за тепло

379374_1

Враховуючи, що Урядом  було прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», Головним управлінням Держпродспоживслужби у Львівській області було наголошено теплопостачальним підприємствам області та органам місцевого самоврядування на необхідності забезпечення з грудня 2019 року перерахунку розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води споживачам, у зв’язку з зміною для них ціни природного газу протягом опалювального періоду 2019/2020 рр., шляхом приведення застосування тарифів відповідно до вимог постанови КМУ від 24.12.2019 №1082.

Так, у січні 2020 року, на виконання листів  Головного  управління Держпродспоживслужби у Львівській області, 11 теплокомуненерго області проінформували про проведення перерахунків споживачам плати за тепло, спожите у грудні 2019 року на суму в розмірі 71,4 млн. грн., чим забезпечено реалізацію на території області постанови Уряду, щодо зменшення сум у платіжках за опалення та гарячу воду.

Слід зазначити, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №1082, теплопостачальним підприємствам наголошено на необхідності проведення аналогічних перерахунків і в подальшому – щомісячно протягом опалювального періоду 2019/2020 рр.

 

Відділ контролю за регульованими цінами
Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина отримала понад 32 млн. грн. субвенції на виплату матеріальної допомоги
До кінця року Україна може отримати від реалізації аграрної продукції близько 4 мільярдів доларів
Грецька община "Еллінес" відсвяткує у Львові своє 15-річчя
На Львівщині розпочалися штабні навчання у галузі цивільного захисту населення
Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІНФОРМУЄ: «ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – СУЧАСНИЙ ПРОЯВ РАБСТВА»