k2FtbBdWr1

Організація роботи Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації

DSC09969

Начальник відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації Ольга Годзь поінформувала, що Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації розпочав свою роботу з 20.11.2013 року. Він створений, як постійно діючий робочий орган райдержадміністрації, на виконання Закону України «Про адміністративні послуги». Діє на підставі Положення про Центр надання адміністративних послуг затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 30.10.2013 №391, зареєстроване в районному управлінні юстиції від 05.11.2013 № 5/226, а також на підставі розпоряджень голови райдержадміністрації про затвердження переліку адміністративних послуг та про затвердження  Регламенту.

Протягом 2014 року послугами  Центру скористалися понад 4500 суб’єктів звернення для отримання адміністративних послуг, надано 4436 адміністративних послуг.

До переліку адміністативних послуг, які надаються через Центр, включено 109 адмінпослуг в т. ч 9 ДДХ, а саме:

–    26 соціальних послуг;

–         30 послуг районного управління юстиції;

–         21 послуга відділу Держземагенства у Кам’янка-Бузькому районі;

–         5 послуг служби у справах дітей райдержадміністрації;

–         4 послуги сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації;

–         1 послуга відділу освіти райдержадміністрації;

–         1 послуга районного управління Пенсійного фонду України( не співпрацюють);

–         9 послуг РС ГУ ДМС України у Львівській області;

–         4 послуги Радехівського міжрайонного управління ГУ держсанепідслужби України у Львівській області;

–         1 послуга РВ ГУ ДСНС України у Львівській області;

–         4 послуги Інспекції Держархбудконтролю у Львівській області;

–         3 послуги районного управління ветеринарної медицини.

З детальним переліком адміністративних послуг, які можна отримати через Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації, а також інформаційними картками та технологічними картками можна ознайомитися на офіційні сторінці Центру за адресою: http://kam-buzrda.gov.ua/category/tsnap/

З 1.01.2014 року в рамках реалізації розпорядження КМУ від 16.05.2014р №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через  центри надання адміністративних послуг» у ЦНАП, можна буде отримати адміністративні послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно інших речових прав на нерухоме майно.

Також у районі було реалізовано проект «Партнерство для прозорості влади», в рамках якого адміністраторів Центру та представників суб’єктів надання адміністративних послуг було підключено до системи електронної взаємодії «Галерея послуг Львівської області», де кожен громадянин чи суб’єкт господарювання може зареєструватися і отримувати вичерпну інформації про адміністративні послуги, які надаються через ЦНАП, отримати електронні консультації та скористатися функцією електронної реєстрації на прийом. Дана система дає можливість користувачам контролювати процес виконання адміністративних послуг.

Зареєструватися в системі «Галерея послуг Львівської області» можна на сайті: http://e-services.loda.gov.ua/

Для отримання актуальної та повної інформації щодо  реформування сфери надання адміністративних послуг приєднуйтеся до групи «Центр надання адміністративних послуг Львівської області» на Facebook за адресою: https://www.facebook.com/groups/cnap.lo/

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: