k2FtbBdWr1

Основною цінністю Львівщини є люди, – Наталія Табака

1

Сьогодні, 16 січня, в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось урочисте вручення дипломів випускникам географічного факультету за напрямом «Туризм».

Участь у заході взяла начальник управління туризму та природних курортів Львівської обласної державної адміністрації Наталія Табака.

“Основною цінністю Львівщини є люди. Саме ми сьогодні творимо нашу державу. Від нас залежить, яким буде майбутнє України, тому ніколи не зупиняйтеся на досягнутому та працюйте задля її процвітання”, – зазначила Наталія табака.

Окрім того, вона запросила випускників до співпраці із управлінням та запропонувала долучитися до програми стажування при Львівській обласній державній адміністрації.

Загалом студенти написали понад 60 магістерських робіт, що присвячені дослідженням спеціалізованих видів туризму у всіх районах Львівської області, а токаж досліджили туристичний та природно ресурсний потенціал 20 районів Львівщини, які описали у 20 магістерських роботах.

Зазначимо, що саме ці матеріали стануть основою в науково-освітньому виданні, яке кафедра туризму підготує у партнерстві із управлінням туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: