k2FtbBdWr1

ОТГ Львівщини презентували досвід та можливості альтернативної енергетики

1

В межах XI спеціалізованої виставки «Тепло. Вода. Повітря», відбулася дискусія ««Біржа» інвестиційних запитів ОТГ на енергозбереження та відновлювальні джерела енергії». Організатори заходу – департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, Центр розвитку місцевого самоврядування та Філія інституту ім. Погорілого.

Під час дискусії об’єднані територіальні громади презентували технічні можливості для розвитку виробництва та використання біопалива за допомогою енергетичних рослин, землі для потенційного розташування відновлюваної енергетики, проекти термомодернізації будівель бюджетної сфери, свердловини геотермальних вод, а також проекти малих біогазових установок та створення енергетичних кооперативів.

«Важливим є залучення приватних інвестицій у підвищення енергоефективності бюджетними заходами ОТГ шляхом енергосервісу. Це дозволить заощадити кошти на утримання установ та проведення заходів з енергозбереження», – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник.

Також Михайло Мельник наголосив на важливості проведення тендерних процедур через систему PROZORRO на закупівлі послуг енергосервісу, а також пошуку вільних земельних ділянок для вирощування енергетичних культур та розташування об’єктів відновлюваної енергетики.

Окрім цього представників ОТГ ознайомили із розвитком сонячної енергетики на Львівщині, а також змінами в Програмі енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки, зокрема щодо відшкодування 10 % тіла кредиту, взятого для встановлення сонячних електроустановок приватних домогосподарств (не більше 25 тис гривень).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львівській області стартував конкурс відеоробіт серед студентів “Проведи літо спортивно”
Минулого року в економіку області залучили 33, 2 млн доларів США іноземних інвестицій
Досягнуто домовленість про припинення вогню, звільнення всіх заручників та незаконно затриманих – ре...
На Львівщині продовжують відновлювати електропостачання
На Львівщині порушили питання щодо проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної ...
На Львівщині розпочато ялинкову кампанію 2019-2020 років