k2FtbBdWr1

Палац спорту “Україна” приймає відкритий турнір пам’яті Сильвестра Дмитріва

1

Упродовж 1-6 червня управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації та обласна організація фізкультурно-спортивного товариства “Україна” проводять відкриті змагання з тенісу пам’яті Сильвестра Дмитріва. Змагання на відкритих тенісних кортах приймає палац спорту “Україна”, що на вулиці Мельника, 18 у Львові.

На урочистій церемонії відкриття цього турніру, до участі в якому зголосилося 64 юних і молодих тенісистів зі Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Кривого Рогу, Іллічівська та інших міст, учасників вітали заступник начальника управління молоді та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба, голова обласної організації ФСТ “Україна” Роман Шиманський, віце-президент федерації тенісу Львівської області Анатолій Стассюк, заступник директора ШВСМ Павло Редько, почесний ректор ЛДУФК, тренер С.Дмитріва Мирослав Герцик, директо Палацу спорту “Україна” Богдан Ломага та ін.

Право покласти квіти до могили Сильвестра Димитріва на Янівському кладовищі Львова надано кращим тенісистам ДЮСШ «Спартаківець» Святославу Ільницькому та Ганні Нападій, а також спортивному активу області.

У програмі змагань – особиста першість в одиночному та парному розрядах серед юнаків і дівчат віком до 10 та до 16 років.

Суддівську колегію очолив головний суддя змагань – суддя національної категорії Анатолій Стасюк (м. Львів).

Відповідно до регламенту відкритого чемпіонату Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Україна” з тенісу “Кубок пам’яті С. Дмитріва” змагання розпочинатимуться щоденно о 9-ій годині ранку.

Довідка

Кубок присвячено пам’яті майстра спорту міжнародного класу, відомого керівника фізкультурно-спортивного руху Львівщини, колишнього голови обласної ради спортивного товариства “Спартак” Сильвестра Дмитріва (1941-1984), який трагічно загинув у розквіті професійних і життєвих сил.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Молодь зі східних областей бере участь у конференції "Молодь руйнує стереотипи"
Голова ОДА разом із очільниками правоохоронних структур області зустрівся із громадою Яворівщини
Презентовано Концепцію «Децентралізація: сектор Культура» (+інфографіка)
На Львівщині реалізовуватимуть проект Світового банку з працевлаштування безробітних
Кам'янеччина вшанувала Новітніх Героїв України
Засідання Штабу з наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру регіонального рівня