k2FtbBdWr1

Парк сучасної української скульптури відкрився на Львівщині

_1600253699_613x321.58923076923_3_0_nw

Від сьогодні, 16 вересня, поблизу села Стрілки Перемишлянського району на території готельно-відпочинкового комплексу «Edem Resort Medical & Spa», запрацював унікальний парк сучасної скульптури.

«PARK3020» об’єднав роботи українських сучасних художників, зокрема Анни Звягінцевої, Антона Логова, Богдана Томашевського, Назара Білика, Олексія Золотарьова, Анни Надуди.

«3020» – це символічна дата створення й одночасно амбіція розвитку. Це парк майбутнього, який робить свій перший з тисячі кроків в історію», – пояснили творці нової культурно-туристичної локації на Львівщині.

Парк сучасної скульптури відкрито у співпраці з Йоркширським скульптурним парком – інституцією, яка протягом 40 років презентує сучасне мистецтво у Великобританії. Завдяки YSP залучено міжнародних експертів для налагодження роботи парку на його початкових етапах.

Наталія Табака, керівник управління туризму й курортів ЛОДА, акцентувала на важливості «PARK3020» як локації для українських та іноземних гостей регіону.

«За результатами опитувань у розрізі Львівської області близько 80% туристичних програм базуються на відвідуванні об’єктів культурної та архітектурної спадщини. З появою «PARK3020» Львівщина отримала ще один важливий туристичний об’єкт – так званий туристичний магніт. Парки скульптур є у Великобританії, Норвегії,  Іспанії, Нідерландах. І це чудово, що подорож Львівщиною тепер ще більше можна наповнити культурним змістом та заохотити людей до мандрівок», – сказала Наталія Табака.

Вхід до «PARK3020» безкоштовний, але з обов’язковою попередньою реєстрацією за посиланням.

У майбутньому на базі парку сучасної української скульптури планують проведення лекторіїв, студій. Також «PARK3020» обіцяє презентувати у себе сучасне мистецтво відомих художників зі всього світу.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Центрі Митрополита Андрея Шептицького презентували фотовиставку “Два століття — одна війна»
Супровід інвестиційних проектів - ключове завдання органів влади всіх рівнів
Президент подякував українській громаді в США за зусилля у питанні визнання Голодомору геноцидом укр...
На Львівщині відзначать лауреатів Всеукраїнського літературного конкурсу “Крилатий лев”
На Львівщині активно тривають ремонтні роботи на автомобільних дорогах загального користування місце...
Клієнти Укрпошти можуть пред’являти документи у додатку Дія для отримання посилок