k2FtbBdWr1

Парламентський комітет підтримав пропозиції Львівської ОДА щодо розвитку туристичної інфраструктури

2

Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму 10 липня, під час виїзного засідання у Трускавці, підтримав ініціативи Львівської облдержадміністрації щодо реформування та розвитку туристично-рекреаційної галузі. Їх основу склали ряд пропозицій щодо законодавчих змін та фінансової підтримки розвитку туристичної інфраструктури.

Зокрема, йдеться про прийняття нової редакції Закону України “Про туризм” та внесення зміни і доповнень до Закону України “Про курорти”, створення Національної мережі туристичних шляхів та внесення змін до Податкового Кодексу щодо запровадження особливого режиму оподаткування для суб’єктів туристичної діяльності.

Окрему увагу парламентарів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка також зосередив на розбудові інфраструктури, зокрема ремонту доріг та впорядкуванню туристичних об’єктів. Серед запропонованих пропозицій – будівництво автомобільної дороги “Тисовець-Славсько-Боржава” для з’єднання гірськолижних курортів Львівської та Закарпатської областей в єдиний туристичний шлях, ремонт ділянки траси  “Козьова-Тисовець” та дороги “Львів-Ужгород”, а також відкриття пішохідних та малотонажних міжнародних пунктів пропуску, розбудова дорожньої мережі між ними.

Парламентський комітет також схвалив ініціативу щодо залучення у туристичну галузь довготермінових низько відсоткових кредитів з міжнародних джерел (Світовий Банк, ЄБРР) та коштів міжнародної технічної допомоги.

Ці та ряд інших пропозицій будуть доопрацьовані та відображені у рішенні комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: