k2FtbBdWr1

Пенсійний фонд призупиняє фінансування деяких банків

1

Із 1 квітня 2017 року органи Пенсійного фонду України у Львівській області призупиняють фінансування виплати пенсій через установи банків: ПАТ “Сбербанк”, ПАТ “ВіЕс Банк”, ПАТ “Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк”, ПАТ “ВТБ БАНК.

За словами начальника головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Галини Недзельської, пенсії виплачуватимуть через підприємства поштового зв’язку Львівської дирекції ПАТ “Укрпошта” за місцем проживання пенсіонерів, або через інші банківські установи, у разі відкриття поточних рахунків.

Варто зазначити, що призупинення фінансування відбудеться на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, затвердженого указом Президента України від 15 березня 2017 р. №63.

З усіх питань варто звертатися до головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області за телефоном гарячої лінії (032) 255-38-97 або до територіальних управлінь Фонду.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Про виконання місцевих бюджетів району за І квартал 2015 року та завдання на 2015 рік
На ділянці траси Київ-Чоп від с.Малі Підліски до Гамаліївки відкрили рух
Участь голови РДА Володимира Кирилича у скайп-конференції
Основні цифри та факти за тиждень, - інформує Львівська ОДА
Львівщина попрощається з провідником Львівської обласної Організації Українських Націоналістів Олего...
Міжнародний день захисту дітей у Кам’янка-Бузькому районному центрі соціальної реабілітації дітей-ін...