k2FtbBdWr1

Пенсійний фонд призупиняє фінансування деяких банків

1

Із 1 квітня 2017 року органи Пенсійного фонду України у Львівській області призупиняють фінансування виплати пенсій через установи банків: ПАТ “Сбербанк”, ПАТ “ВіЕс Банк”, ПАТ “Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк”, ПАТ “ВТБ БАНК.

За словами начальника головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Галини Недзельської, пенсії виплачуватимуть через підприємства поштового зв’язку Львівської дирекції ПАТ “Укрпошта” за місцем проживання пенсіонерів, або через інші банківські установи, у разі відкриття поточних рахунків.

Варто зазначити, що призупинення фінансування відбудеться на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, затвердженого указом Президента України від 15 березня 2017 р. №63.

З усіх питань варто звертатися до головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області за телефоном гарячої лінії (032) 255-38-97 або до територіальних управлінь Фонду.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Пам’ять про Небесну Сотню
Про підвищення оперативної готовності на час святкування Пасхи (Великодня)
До кінця року родини загиблих в АТО пообіцяли забезпечити житлом
Розпочалась кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році
Проекти у галузі культури, зйомки кіно на Львівщині, - зустріч із міністром культури Євгеном Нищуком
Володимир Кирилич взяв участь у щотижневому спілкуванні голови Львівської ОДА з очільниками міст та ...