k2FtbBdWr1

Перелік банків, що кредитують аграріїв, розширили

IMG_4b697ff6b7f7895d6084d3cc9b20af72_V_1564497152_613x459.75_3_0

У департаменті агропромислового розвитку відбулась робоча зустріч з представником АТ «КБ «Глобус». В ході зустрічі обговорили умови співпраці для забезпечення виконання заходів державних та обласної програм, залучення кредитних ресурсів в аграрний сектор Львівщини.

Т.в.о директора департаменту Людмила Гончаренко представила регіональну програму підтримки агропромислового виробництва та шляхи співпраці в напрямі розвитку кредитування малого та середнього сільгоспвиробника.

Представник банку Оксана Шульга презентувала пріоритетні напрями кредитування агровиробників. Найбільш поширена серед програм кредитування – «Техніка в кредит», яка передбачає  швидке отримання позики – за кілька днів на суму до 3 млн.грн. при відсотковій ставці від 15% річних.

Активно користуються аграрії і програмою «ХЛІБОРОБ», за якою клієнт може отримати кошти на поповнення обігових коштів для ведення поточної фінансово-господарської діяльності та надання кредиту або його частини для рефінансування основної кредитної заборгованості клієнта, наявної в іншому банку, цільове використання якої відповідає вимогам програми.

Довідково:

Глобус Банк є уповноваженим банком, що підписав Меморандум про співпрацю з Мінагрополітики України з реалізації державних програм підтримки сільського господарства.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: