k2FtbBdWr1

Перелік питань на конкурс

ЗАТВЕРДЖУЮ

Перший заступник голови Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації

 

_______________Р.Я.Ткачишин

 

«______»___________________

                                                                                   ПЕРЕЛІК

питань для складання іспиту при проходженні конкурсу на заміщення посади завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації

 

 1. Дати означення понять «мобілізація», «демобілізація», «особливий період» (ст.1 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»).
 2. Дати означення понять «мобілізаційний план», «мобілізаційні замовлення» (ст.1 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»).
 3. Основні принципи та зміст мобілізаційної підготовки та мобілізації (ст.3 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»).
 4. Організація і порядок проведення мобілізаційної підготовки та мобілізації (ст.4 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»).
 5. Мобілізаційні підрозділи (ст.5 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»).
 6. Повноваження Міністерства оборони України у сфері мобілізаційної підготовки та мобілізації (ст.14 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»).
 7. Повноваження місцевих органів виконавчої влади у сфері мобілізаційної підготовки та мобілізації (ст.17 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»).
 8. Повноваження органів місцевого самоврядування у сфері мобілізаційної підготовки та мобілізації (ст.18 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»).
 9. Обов’язки підприємств, установ і організацій щодо мобілізаційної підготовки та мобілізації (ст.21 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»).
 10. Основні завдання мобілізаційного підрозділу (Постанова Кабінету Міністрів України від 27.04.2006 №587 «Про затвердження Типового положення про мобілізаційний підрозділ органу державної влади, іншого державного органу»).
 11. Пояснити поняття «військовий обов’язок» (ст.1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).
 12. Категорії громадян, яким належить виконання військового обов’язку (ст.1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).
 13. Види військової служби (ст.2 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).
 14. Приписка громадян України до призовних дільниць (ст.14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).
 15. Призов громадян України на строкову військову службу (ст.15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).
 16. Загальні правила військового обліку (ст.33 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).
 17. Обов’язки органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, призовників і військовозобов’язаних щодо виконання правил військового обліку (ст.38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).
 18. Воєнний стан. Мета введення воєнного стану. Правова основа введення воєнного стану (ст.ст.1-3 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»).
 19. Порядок введення та скасування воєнного стану (ст.ст.5-7 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»). 

В.о. завідувача сектору взаємодії

з правоохоронними органами,

оборонної та мобілізаційної роботи,

запобігання та виявлення корупції апарату

районної державної адміністрації                                                    М.В.Чернецька


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Перелік питань для складання іспиту при проходженні конкурсу на заміщення посади головного спеціаліс...
Кам’янка-Бузька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення посади головного спеціаліста сект...
Кам’янка-Бузька районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття посади
Кам’янка-Бузька районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття посади провідного спеці...
Результати конкурсу
Увага: вакансія в РДА