k2FtbBdWr1

Переможець конкурсу для громадських організацій реалізував власний проект

1

Упродовж жовтня-грудня 2018 року для представників інститутів громадянського суспільства та для соціальних працівників відбувалися цикли тренінгів у межах програми «Вчимося впроваджувати соціальне замовлення на місцевому рівні» у Жовківському, Пустомитівському, Городоцькому, Яворівському, Миколаївському, Перемишлянському, Стрийському, Кам’янко-Бузькому районах.

Проект реалізовувався Благодійною організацією «100% життя» м. Львів» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Під час тренінгів були детально розглянуті види та класифікація соціальних послуг, нормативне обгрунтування їх надання згідно чинного законодавства, методологія вибору надавача соціальних послуг та дослідження потреби у них в межах конкретних територіальних одиниць. Учасникам тренінгів була надана інформація про благодійну організацію «100% життя» м. Львів».

Окремі тренінгові блоки були присвячені розгляду особливостей здійснення закупівель соціальних послуг з використанням електронної системи «Prozorro» та особливостям розрахунку вартості соціальних послуг, правильному звітуванню про їх надання та алгоритму фінансової взаємодії між надавачами соціальних послуг та органами державної влади, які є розпорядниками бюджетних коштів.

Нагадуємо, що благодійна організація «100% життя» м. Львів» є одним із переможців конкурсу для громадських організацій.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: