k2FtbBdWr1

Перевірте інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців

1369036214_630442_3

На офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця», де кожен користувач зможе перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців.

Для цього необхідно пройти процедуру реєстрації, натиснувши посилання “Реєстрація” та заповнити поля згідно з правилами реєстрації (e-mail, прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, пароль). Для входу в “Особистий кабінет виборця” необхідно ввести e-mail та пароль. Для того, щоб направити запит щодо запису у Реєстрі необхідно обрати меню “Перевірити дані у Реєстрі”, заповнити поле “Виборча адреса” та натиснути кнопку “Відправити”.

Відповідь на запит буде надіслана на вказану Вами електрону пошту. У разі відсутності запису в Державному реєстрі виборців або наявності розбіжностей з даними, які вказав запитувач, та інформацією, що значиться в Державному реєстрі виборців, надійде повідомлення із запрошенням звернутися до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців за  своїм місцем реєстрації (виборчою адресою).

Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Підготовка до виборів
Завершено реєстрацію кандидатур до складу Жовтанецької виборчої комісії
Нарада за результатами виконання заходів, щодо підготовки та проведення перших виборів старост
Завершено взаємозвірку з відповідальними особами органів реєстрації місцевих рад району
Робоча зустріч відділу ведення Державного реєстру виборців з працівниками Буського міжрайонного відд...
Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Ольга Леськів взяла участь в ZOOM-нараді відді...