k2FtbBdWr1

Період канікул використають для вдосконалення системи опалення

DSCF3659

12 січня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич відвідав ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 міста Кам”янка-Бузька, зустрівся із директором Богданом Дарнопуком, представниками педагогічного колективу, персоналом, який обслуговує котельню та систему опалення у навчальному закладі, а це ТОВ “Енергозбереження Львів” (Олександр  Павлічко) і “Промтехвод-Ч” (Микола Чепіль). Зауважимо, що у минулого року у навчальному закладі було встановлено 168 металопластикових вікон, модульну котельню з двома енергоефективними котлами, які працюють на твердому паливі, проведено капітальний ремонт великого спортивного залу. Але колишня система опалення потребує модернізації, тому й важко дотримати відповідний температурний режим у школі.

«Згідно санітарно-гігієнічних вимог в аудиторії, де навчаються діти, повинно бути від 18 градусів тепла. Зараз у дітей канікули, сьогодні на сайті райво опубліковано оголошення: у зв’язку з ускладненням епідситуації в навчальних закладах, збільшення кількості хворих на грип та ГРВІ серед школярів, враховуючи подальше різке зниження температури повітря, з 16.01.2017 по 20.01.2017 року призупинити навчально-виховний процес в усіх навчальних закладах району та дошкільних підрозділах НВК», – сказав Богдан Дарнопук.

Якраз цей період школа використає для ремонту деяких ділянок системи опалення. Тут планують поміняти майже 180 ребер батарей, деякі труби, встановити насоси для кращої подачі теплоносія. У час проведення робіт класи планують забезпечити додатковим електрообігрівом, використають ребра батарей, які залишилися внаслідок реалізації мікропроекту з енергозбереження у школі села Жовтанці.

Учасники наради оглянули систему опалення у класах, майстерні, спортивиних залах, тощо, узгодили свої плани подальших дій.

«Нам необхідно зробити все для того, щоби діти змогли навчатися і виховуватись у теплій школі, яка має сильний керівний потенціал, досвідчений педагогічний колектив, хорошу матеріально-технічну базу», – підсумував зустріч Володимир Кирилич.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Команда Львівської ОДА посіла ІІ місце на VІІІ Спартакіаді області серед державних службовців
Олег Синютка проінспектував хід будівництва заводу компанії Nexans
Етнофестиваль гостинності: райони області обмінюються мистецькими програмами
Президент провів зустріч із Помічником Державного секретаря США
Відбулася нарада з питань обговорення проєкту районного бюджету на 2020 рік
Запущено процес ліквідації Кам'янка-Бузької райдержадміністрації